KAYIT OLUN

Trafik Adabı

Kurs dahilinde toplam 10 saat Trafik Adabı Bilgisi dersleri verilmektedir. Bu dersleri tüm şubelerimizden haftanın 7 günü alabilirsiniz.

Trafik Adabı Ders İçeriği

  • Adap ve Trafik
  • Trafikte Diğerlerinin Sürücü Davranışına Etkisi

KAYIT YAPTIRIN

Kurs

Ödül MTSK olarak, kurumumuza kayıt yaptıran Sürücü Adaylarımızın, memnuniyetini sağlamak,  doğru ve kaliteli eğitim vererek,  Trafikte kendine güvenen, kendinin, yayaların ve diğer araç  sürücülerin güvenliğinden sorumluluk duyan, trafik adabı kurallarına uyan sürücüler yetiştirmektir.

Teorik Eğitim Derslerimiz:
22 Kişilik sınıflarda, modern eğitim ve öğretim, araç-gereçleri ve  konusunda uzman, deneyimli eğitimci kadrosuyla verilmektedir.

Direksiyon Eğitim Derslerimiz:
Usta öğreticilerimiz  tarafından, trafik eğitimi öncesinde yeterli  sayıdaki araç simülatörlerimizle verilmektedir. Daha sonra sürücülük deneyimlerini destekleyerek  akan trafikte birebir direksiyon eğitimi vermekteyiz.

Direksiyon Derslerimiz

Hafta içi ve hafta sonu ( Cumartesi – Pazar)olmak üzere, adaylarımızın direksiyon eğitimlerine zaman ayırabilecekleri koşulu yaratacak araç ve eğitim planımız bulunmaktadır. Kurumumuz akan trafikte, deneyimli hocalarla verdiği özel direksiyon derslerinde adayın seviyesine göre eğitim vermektedir. Verdiğimiz direksiyon dersleriyle adayın kendine güvenini artırmayı ve kendisine güven kazandırma hedefliyoruz.

Özel Direksiyon Dersi

Kurumumuz akan trafikte, deneyimli hocalarla verdiği özel direksiyon derslerinde adayın seviyesine göre eğitim vermektedir. Verdiğimiz direksiyon dersleriyle adayın kendine güvenini artırmayı ve kendisine güven kazandırmayı hedefliyoruz.

Kurs Gereklilikleri

  • En az 18 yaşında olmak
Kayıt Ol
SORUNUZ VAR MI?

Phone 24/7
800-123-4567, Fax: 718-724-3312
Operating Hours
Mon-Fri: 9:00 am – 5:00 pm
Sat-Sun: 11:00 am – 16:00 pm
Gönder
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?